yunus emre nakliye yandex metrica
background

Personel Kadromuz

Yunus Emre Nakliye Hizmetleri

Personel Kadromuz

test
test

test

test

test

Yusuf KILINÇ
Yusuf KILINÇ

Yönetim Kurulu Başkanı

yusuf@yunusemrenakliye.com

0533 529 78 09

Cevat AKTAŞ
Cevat AKTAŞ

Genel Müdür

cevat@yunusemrenakliye.com

0532 635 65 05

Gülçan ÇAPKAN
Gülçan ÇAPKAN

Pazarlama & Satış Müdürü

gcakpan@yunusemrenakliye.com

0533 770 69 37

Hülya YIKAR
Hülya YIKAR

Finans ve Pazarlama Sorumlusu

hulya@yunusemrenakliye.com

0507 303 33 25

Yeliz Güzel IŞIK
Yeliz Güzel IŞIK

Kıdemli müşteri Temsilcisi & Proje Satış Uzmanı

yeliz@yunusemrenakliye.com

0555 994 84 65

Yunus Emre KILINÇ
Yunus Emre KILINÇ

Müdür Yardımcısı

yunusemre@yunusemrenakliye.com

0534 816 21 79

Tuana Gamze KILINÇ
Tuana Gamze KILINÇ

tuana@yunusemrenakliye.com

0555 198 55 92

Tuman KILINÇ
Tuman KILINÇ

Araç Sevk ve Tedarik Sorumlusu

tuman@yunusemrenakliye.com

0532 606 84 29

Elif BATMAN
Elif BATMAN

Muhasebe Sorumlusu

elif@yunusemrenakliye.com

0507 303 34 77

Savaş SEZER
Savaş SEZER

Özmal Araç Sorumlusu

savas@yunusemrenakliye.com

0553 362 22 72

Lokasyonlarımız

  • Gsm +90 326 225 31 59 (4 Hat)
  • Fax: +90 326 225 31 62
  • Email: info@yunusemrenakliye.com
  • Address: Güzelbirlik Mah. Teksöz Cad. No: 8 Güzelburç Beldesi, Antakya-Hatay
  • Gsm +90 326 225 31 59 (4 Hat)
  • Email: info@yunusemrenakliye.com

Sign up for industry news and insights from Logisti.